Piotr Zasada odchodzi z Motoru Lublin

Dotychczasowy trener Motoru Lublin, Piotr Zasada, nie poprowadzi naszego zespołu w kolejnych rozgrywkach. Szkoleniowiec odejdzie z klubu wraz z wygaśnięciem ważnego do końca czerwca kontraktu.

Piotr Zasada rozpoczął pracę w Motorze na początku 2017 roku jako II trener pierwszej drużyny. Z czasem objął również stanowisko Trenera Koordynatora Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin. Udało mu się uporządkować kwestie związane z systemem szkolenia, tworząc struktury będące podstawą dzisiejszej pracy Akademii.

W połowie kwietnia 2018 roku Zasada został pierwszym szkoleniowcem żółto-biało-niebieskich, zastępując na tym stanowisku Marcina Sasala. Jako pierwszy trener poprowadził Motor w 12 spotkaniach ligowych (bilans meczów: 9 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki) uzyskując średnią 2,33 punktów na mecz. Za jego kadencji w seniorskim zespole żółto-biało-niebieskich z powodzeniem zadebiutowało aż 6 juniorów z klubowej Akademii.

Serdecznie dziękujemy Piotrowi Zasadzie za pracę i wkład w rozwój pierwszej drużyny Motoru Lublin oraz klubowej Akademii Piłkarskiej, równocześnie życząc samych sukcesów w dalszej karierze trenerskiej!

 

Źródło: motorlublin.eu

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*