Motor odpalił w drugiej połowie!

W meczu 7. kolejki rozgrywek grupy IV III ligi Motor Lublin wygrał u siebie 4:2 z Czarnymi Połaniec. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, a Andrzeja Sobieszczyka w sytuacji sam na sam pokonał Damian Skiba. Do wyrównania jeszcze w doliczonym czasie gry premierowej połowy doprowadził Tomasz Brzyski, popisując się uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego. Drugą odsłonę ponownie lepiej rozpoczęli gracze Czarnych Połaniec. W 65. minucie spotkania po faulu Marcina Michoty w polu karnym Motoru Lublin sędzia wskazał na wapno, golkiper żółto-biało-niebieskich odbił strzał Kamila Hula, ale dobitka byłego gracza Wólczanki Wólka Pełkińska była już skuteczna. Przyjezdni nie mogli cieszyć się długo z korzystnego rezultatu, bo 180 sekund później Konrad Nowak trafił na 2:2. Komplet punktów podopiecznym Mariusza Sawy zapewnili Szymon Rak, który zdobył pierwszą bramkę w tym sezonie na boiskach III ligi i Tomasz Brzyski, pokonując Jakuba Borusińskiego uderzeniem z dystansu.

Motor Lublin – Czarni Połaniec 4:2 (1:1)
Bramki: Tomasz Brzyski 45+1′, 86′, Konrad Nowak 65′, Szymon Rak 81′ – Damian Skiba 33′, Kamil Hul 62′

Motor: Sobieszczyk – Michota, Cichocki, Ranko, Brzyski – Bonin (63′ Darmochwał), Sz. Kamiński (89′ Buczek), Gałecki, Paluch (70′ Rak), Pożak (46′ D. Kamiński) – Nowak (87′ Słotwiński).

Czarni: Borusiński – Bawor, Zięba, Załucki (55′ Wątróbski), Witek – Miazga (84′ Stypa), Tetlak (80′ Miśko), Hul, Krępa (75′ Ryguła), Janiec (88′ Sobczyk) – Skiba.

Żółte kartki: Tomasz Brzyski, Michal Ranko – Mateusz Janiec, Damian Bawor
Niewykorzystany rzut karny: Kamil Hul 62′ (obrona bramkarza)
Widzów: 2 161
Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce).

Źródło: lubsport.pl