Podsumowanie zbiórki na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Kibice Motor Lublin są wielcy! Tak w skrócie można podsumować zbiórkę na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia, która odbyła się w minioną środę przy okazji meczu Motoru z Czarnymi Połaniec.

Na Arenie Lublin na godzinę przed rozpoczęciem spotkania prowadzona była zbiórka finansowa oraz plastikowych nakrętek na rzecz hospicjum. Mimo frekwencji poniżej średniej (na stadionie zebrało się 2161 widzów) kwesta zakończyła się ogromnym sukcesem. Do specjalnie przygotowanych pojemników – tzw. zakrętkożerców – naszym fanom udało zebrać się aż 17 pełnych worków z nakrętkami.

Łącznie zebraliśmy dla Hospicjum 1038 zł i 13 gr oraz ponad 300 kilogramów plastiku, który zostanie przekazany firmie recyclingowej. Ta natomiast wymieni odpady na środki finansowe dla szpitala. Wsparcie okazane przez sympatyków naszego klubu zostanie przekazane na rzecz spełniania marzeń podopiecznych Hospicjum.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w akcję – kibicom za dobroć, a wolontariuszom za pomoc w przygotowaniu zbiórki. Jesteście wielcy!


Źródło: motorlublin.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*