Wspieraj swój Klub dzięki nowej aplikacji!

Aplikacja Motoru Lublin już działa! Dzięki niej społeczność naszego klubu, może w jeszcze większym stopniu pomóc w drodze do Ekstraklasy!

Wystarczy, że codzienne zakupy przeniesiecie do naszej aplikacji. Robiąc zakupy w ponad 1100 sklepach internetowych, określony procent z wydanej przez Was kwoty będzie zasilał zbiórki prowadzone przez klub. Raz będziemy zbierać na obóz dla grup młodzieżowych, innym razem na wykonanie oprawy ważnego meczu. Jeśli będzie potrzeba, możemy też wesprzeć wymyślone przez Was akcje.

Ma to być narzędzie, które będzie pozwalało zmobilizować naszą społeczność klubową i wspierać ważne dla nas inicjatywy. Wszyscy mamy jeden cel. Motor ma być najsilniejszym klubem i razem możemy tego dokonać. Dziś robimy ku temu duży krok!

Zapraszajcie znajomych, kolegów ze stadionu, fanów piłki nożnej. Dzięki aplikacji społeczność Motoru może stać się jego największym sponsorem. #MotortoMy

Ściągnij apkę, załóż konto, rób zakupy internetowe przez aplikację, a część kwoty zostanie przeznaczone na wyznaczone przez nas cele. Najważniejsze: Ty wydasz na zakupy tyle, co do tej pory!
Więcej szczegółów znajdziecie na www.motorlublin.eu/aplikacja
Skąd pobrać?
Lista sklepów partnerskich
Żródło : Motorlublin.eu

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*