Relacja kibicowska: Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Motor Lublin

Wyjazd do Grodziska Mazowieckiego był pierwszą, naszą wizytą w tym miasteczku. Podróż przebiegła sprawnie i na miejsce dojechaliśmy jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. W sektorze gości pojawiło się 143 fanatyków w tym 3 Śląska Wrocław plus jeden zakazowicz pod bramą. Na płocie wywiesiliśmy wizytówkę wyjazdową „Nieproszeni Goście”. Podczas meczu sporadycznie dopingowaliśmy, kilka razy „zaczepiając” tubylców, mieniącymi się kibicami Legii. W drugiej połowie drużyna Motoru wywalczyła wynik remisowy i ostatecznie udało się wywieźć z Grodziska jeden punkt. Powrót równie szybki, jak droga w pierwszą stronę. Ogólnie wyjazd bez większej historii.

Przed nami mecz z Chojniczanką, niezwykle ważny pojedynek z uwagi na układ w tabeli. Już teraz rozpoczynamy mobilizację na to spotkanie!

Relacja gospodarzy: „Tego dnia formujemy 50 osobowy młyn i wspieramy kopaczy którzy notują kolejny remis, gości ok.140 os praktycznie cały mecz cisza i spokój pod koniec drugiej połowy krótka wymiana uprzejmości z przyjezdnymi, po meczu zbijamy z piłkarzami „piątki” i nakreślamy im konkretny cel w Bełchatowie tylko zwycięstwo.”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*