Wiosna z Motorem – konkurs plastyczny dla najmłodszych!

Zapraszamy Dzieci w wieku od 4 do 12 lat do udziału w konkursie plastycznym o tematyce: Wiosna z Motorem Lublin (piłka nożna, kibice). Pokażcie nam jak chcielibyście, żeby ta wiosna wyglądała. Technika i format wykonania pracy są dowolne, wybierzcie tą, która najlepiej odda wasze uczucia i pasje. Zdjęcia prac należy przesłać na adres mailowy organizatora: skml@motorlublin.com W wiadomości należy podać wiek i imię uczestnika. Dla laureatów za zajęcie I, II, III miejsca – mamy nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymają upominki za udział w konkursie. Dodatkowo wszystkim uczestnikom konkursu przesłane zostaną drogą elektroniczną dyplomy i podziękowania. Na wasze prace czekamy do 20 marca 2023 roku. Regulamin znajdziecie poniżej : 

 

WIOSNA Z MOTOREM LUBLIN 

Organizatorem konkursu jest Projekt Kibice Razem Motor Lublin oraz Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin – „Motorowcy”.

I Cele konkursu:

– wzmacnianie więzi ze swoim klubem

– rozwijanie zainteresowań sportowych i plastycznych;

– promowanie pozytywnych aspektów kibicowania;

– pokazanie zjawiska kibicowania oczami najmłodszych fanów;

– rozwijanie kreatywności i wrażliwości estetycznej dzieci;

– rozwijanie sprawności manualnej;

II. Zasady konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej o tematyce WIOSNA Z MOTOREM LUBLIN – (piłka nożna, kibice)

3. Technika i format wykonania pracy – praca dowolna; Prace z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki wykonywane w dowolnych technikach malarskich i rysunkowych, takich jak pastele, tusze, akwarela, tempera, gwasz, olej, batic, collage, techniki własne, prace przestrzenne z zakresu rzeźby i płaskorzeźby, wykonane z gliny, szkła, masy solnej i papierowej. Formy z recyklingu, kolorowych papierów, tkanin, etc.

4. Zdjęcia prac należy przesłać na adres mailowy organizatora: skml@motorlublin.com W wiadomości należy podać wiek i imię uczestnika.

5. Prace zostaną ocenione przez jury powołane przez Organizatora (5 osób) według następujących kryteriów: zgodność z tematem, walory artystyczne, pomysłowość, samodzielność, zachowanie zapisów regulaminowych.

6. Termin przesyłania prac – do 20 marca 2023 roku.

IV. Informacje dodatkowe:

1. Dla laureatów za zajęcie I, II, III miejsca – nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymają „nagrody pocieszenia” za sam udział. Dodatkowo wszystkim uczestnikom konkursu przesłane zostaną drogą elektroniczną dyplomy i podziękowania do samodzielnego wydruku.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej ilości nadesłanych prac.

3. Wyniki konkursu dostępne będą na początku kwietnia na stronach:

https://kibice-razem.pl/article/category/motor-lublin-1

http://motorlublin.com/

oraz na mediach społecznościowych Kibice Razem Motor Lubin i Motorlubin.com

4. Przesłanie zdjęć pracy jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jej publikację lub upublicznianie bez roszczeń do nich praw autorskich.

5. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*