Sandecja Nowy Sącz – Motor Lublin 16.04.2003

Relacjonuje Kibic Motoru: W środę na mecz do Sącza wybieramy się autokarem w sile 52 osoby (w tym 2 z Śląska). Niestety zostaliśmy cofnięci przez psy pod Tarnowem, powodem była decyzja komendanta małopolskiej policji, że nie zostaniemy wpuszczeni na mecz. 

Mimo tego na meczu pojawiło się 17 fanów Śląska Wrocław z flaga „Dolnoślązacy”. Chcieliśmy podziękować Śląskowi za przybycie na Nasz mecz i dopingowanie Naszej drużyny.

Relacjonuje kibic Sandecji: Ten mecz zapowiadał się dosyć ciekawie. Już od rana w Sączu balują fani Cracovii i Polonii. Przed meczem dojeżdża jeszcze ponad 20 fanów Czarnych Jasło. Zbieramy się na godzinę przed meczem pod stadionem, czekając na Motor, żeby nie doszło do sytuacji podobnej z Rzeszowa, kiedy to Motor pogonił Stal. Jednak ci nie pojawiają się, jak się później okazuje – w ogóle, gdyż zostali cofnięci w Tarnowie, o czym informują nas telefonicznie.

Na meczu mały pokaz zorganizowali młodzi fani. W młynie było nas prawie 200 osób w tym 10 z Cracovii, 20 kilku z Jasła i 2-ch z Polonii i gościnnie 3-ch z Arki Gdynia. Pojawiło się kilkanaście flag na kijach, które wnieśli nam piłkarze. Kilka razy podnosimy w górę biało czarne kartoniki. Po bokach sektora i przed flagami odpalamy 30 małych wulkanów, co nawet fajnie wyszło. Oprócz tego mamy mnóstwo papierków. Po przerwie na naszym stadionie pojawia się natomiast 20 fanów Śląska Wrocław w przerwie 4 furami z flaga Dolnoślązacy. Udajemy się w stronę ich sektora, tam dochodzi do słownych utarczek, w sumie niepotrzebnych i nic nie wnoszących. Do klatki dla gości wchodzi tez oddział prewencji z szotgunami. Cześć z nas zostaje na łuku, a część wraca do sektora.

Potem odpalamy jeszcze 4 race, rzucamy papierki, były jeszcze ognie rzymskie i małe świece dymne, ale nie dały zamierzonego efektu. Śląsk dopingował Motor, nasz doping czasem dość dobry, ale zbyt dużo przestojów. Po meczu nic się nie dzieje, Śląsk wychodzi z klatki. My udajemy się na osiedla poimprezować z ziomalami. Na koniec podziękowania dla naszych ziomali za przybycie.

.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*