Hetman Zamość – Motor Lublin 29.05.2005

01Relacjonuje Kibic Motoru: Na derby Lubelszczyzny do Zamościa wybrało się z Lublina 330 fanatyków lubelskiego Motoru (autokary, busy i sporo samochodów). Autokary i bus zostają przejęte przez sporą liczbę lubelskich białych kasków i są eskortowane do samego Zamościa.

Lubelska chuliganka wybrała trochę ciekawsze wrażenie (ok. 45 osób) atakuje na trasie autokar Stali Rzeszów (który również jechał na ten mecz), ale trzykrotne próby zatrzymania nie powiodły się… Kibice Stali nie mieli ochoty na konfrontacje z Nami.

Przed meczem dojeżdżają autokary, bus, i sporo samochodów, lecz ekipa mocnych wrażeń nie popuściła dzisiejszych atrakcji i dojeżdża pod stadion bez psów. Ustawiają się w pobliskim parku i dzwonią do Hetmana z propozycja walki. Hetman przemieszcza się do pobliskiego parku wraz ze zgodami  (Stal Rzeszów, Unia Hrubieszów) razem w łącznej liczbie około 130 osób.

Ekipa Motoru około 60 osób atakuje ekipę Hetmana. Chwilowa wymiana ciosów i padają przeciwnicy… Reszta salwuje się ucieczką i rzuca kamieniami. Później próbowali ataku jeszcze ze 2 razy, ale dostają co niektórzy niezłe klapsy i po ponad 10 minutowej awanturze wjeżdżają psy  doprowadzając ekipę Motoru na stadion.

W czasie tej całej akcji ze stadionu wymyka się około 15 osób wariatów z Motoru, którzy pobiegli do parku, resztę niestety zatrzymały psy. Po chwili Hetman wrócił już na stadion i awanturuje się z psami, lecą w nich ławki i wszystko co popadnie (według relacji Hetmana 2 psów trafiło do szpitala).

Na meczu wywieszamy flagi: „Motorowcy”, „barwówkę”, Niech Nas Nienawidzą…” oraz „Nieproszeni Goście”, którą zdejmujemy, abynie przeszkadzała w możliwych atrakcjach na boisku. Na początku meczu Hetman forsuje kratę i w parę osób wjeżdża na murawę, ale po chwili wbija się na sektor.

Na meczu prowadzimy bardzo dobry doping. Hetmana w młynie około 300 osób, prezentują swój pokaz ultras. Nie obyło się bez licznych wrzutów na tym meczu, których tego dnia nie brakowało.

Oprócz tego na i poza meczem już nic ciekawego się nie działo, poza małym incydentem pokręcenia kilku osób od Nas.

Fotorelacja z meczu: Hetman Zamość – Motor Lublin 29.05.2005

.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*