Kolejarz Stróże – Motor Lublin 16.06.2007

0Relacjonuje Kibic Motoru: Na ostatni wyjazd sezonu wybraliśmy się do Stróż trzema autokarami i 1 autem (czyli około 150 osób – w tym 23 fanów Śląska oraz 2 fanów Chełmianki). W drodze na mecz nie było większych atrakcji poza problemami z autokarem, który niezbyt nadawał się do dalszej jazdy.

Część osób musiała  się przesiąść do innych autokarów w celu kontynuowania dalszej wycieczki. Przed Tarnowem przejęły Nas krakowskie białe kaski (specjalnie przyjechały z Krakowa ), aż 16 kabaryn w tym AT. Wtedy wiadome było, że zaczną się problemy i tak też było.

Przed Stróżami zaczęło się sprawdzanie autokarów, przeszukiwanie. W wyniku tego opóźnił się Nasz przyjazd na mecz. Pod stadion dojeżdżamy pod koniec pierwszej połowy, gdzie czeka na Nas kolejna artyleria psów z Sącza. Kolejne przeszukiwania tym razem przez ochronę, wykrywaczem metali. Sprawdzali też każdego, czy nie znajduje się na liście zakazowiczów.

Żeby wejść na stadion trzeba było posiadać dowód tożsamości. Sporo osób go nie miało, więc  musieli oglądać mecz z autokarów. Na stadion weszło z 70 osób.

Wywieszamy transparent „Duże Miasto Mała Władza Tylko MOTOR Jej Zawadza” oraz dwie fany: „Motorowcy”, „Alkohol Brygada”. Prowadzimy sporadyczny doping. Sporo śmiechu było jak kibice Kolejarza  w wieku ok. 14 lat wywiesili flagę Kolejarz Hooligans. Na pytanie: „Gdzie są wasi chuligani?” – odpowiedzieli: „We więzieniu”.

Na meczu nic ciekawego się już nie działo. Mecz kończy się wynikiem 0-0. Dużą radość sprawił Nam końcowy gwizdek ostatniego meczu sezonu, bowiem był to ostatni mecz w III lidze. Piłkarze podziękowali Nam za doping oraz oddali 3 strój koszulek w tym sezonie.

Droga powrotna bez atrakcji, nie zabrakło również użerania z psami. Wracamy w dobrych humorach opijając Awans do II ligi. POWRACAMY PO 11 latach!

PS: Miejmy nadzieje, że takie zadupie jak Stróże nie przejdzie barażów i nie wejdzie do 2 ligi, bo będzie to porażka.

.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*