Motor Lublin – ŁKS Łomża 25.08.2007

motor_lublin_lks_lomza_25_08_2007 (6)Relacjonuje Kibic Motoru: Na meczu około 4 tys. ludzi. Atmosfera raczej piknikowa, chodź mimo tego prowadzimy dość dobry doping. Goście przyjechali dwoma autokarami w około 100 osób z jedną flagą. Prowadzą dobry doping jak na swoja liczbę. Najlepszy jak do tej pory z wszystkich ekip które u Nas gościły od początku sezonu.

Jako że na meczu było nudno, 3 śmiałków chciało rozruszać trochę kibiców przyjezdnych. Urządzili sobie bieg sprinterski po flagę, ale w ostatniej chwili kibice przyjezdni zorientowali się i zerwali ją szybciej. Później wieszają ją ponownie, ale już bez paru sznurków 🙂 Do końca meczu nic już godnego uwagi się nie działo.

Relacjonuje kibic ŁKS-u: Nas w Lublinie 2 autokary (78 os) z jedną flagą. Początek meczu zaczynamy od minuty ciszy i w hołdzie Jackowi (piłkarzowi juniorów, który tragicznie zginął) odpalamy racę. Z oprawy prezentujemy flagi na kijach ‚angielki’ , przez caly mecz prowadzimy średni doping. Gospodarzy spora liczba w młynie, doping na wysokim poziomie do którego włącza sie cały stadion. Dwa razy z tłumu lublinian okrzyki w naszą stronę, które jednak nie czekają długo na reakcję odpowiednich ludzi Motoru… W drugiej połowie trzech łepków robi sobie rajd(po flagę) po łuku w kierunku naszego sektora, krótka wymiana ciosów przez kraty i do akcji wkraczają mundurowi.

Fotogaleria z meczu: Motor Lublin – ŁKS Łomża 25.08.2007.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*