Motor Lublin – GKS Jastrzębie Zdrój 16.03.2008

0Relacjonuje Kibic Motoru: Na pierwszy mecz przy al. Zygmuntowskich w rudzie wiosennej przyszło ok. 4,5 tys. osób. W tym liczna liczba gości ok. 600-650 os. (w tym ich zgody: Hutnik oraz Chemik). Przed rozpoczęciem meczu jeden z kibiców gości od sektora gospodarzy przeskakuje przez płot i próbuje zerwać Nam nową flagę Motoru w barach Polski, lecz zerwał tylko parę sznurków.

  Szybko orientujemy się o co chodzi i nie pozwalamy całkowicie jej zerwać. Po chwili na murawie zatrzymuje go ochrona. W tym czasie Jastrzębie próbuje sforsować kratę, gdzie po części im się to udaje. Pięciu z niech przeskakuje na płytę boiska, jednak po chwili cofają się i wracają na sektor. Bardzo dobrze się zaprezentowali: dobry doping, dobre oflagowanie w tym sektorówka oraz flagi na kijach.

Nas w młynie ok. 1200 os. Prowadzimy również dość dobry doping, prezentujemy sektorówkę, flagi na kijach, odpalamy 30 rac oraz rzucamy 1200 serpentyn. Mecz bez obustronnych bluzg, spokój. Plus dla Jastrzębia za dobra liczbę oraz za akcję, a dla Nas nauczka na przyszłość…

Fotogaleria z meczu:

.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*