Lechia Gdańsk – Motor Lublin 12.04.2008

IMG_4517Relacjonuje Kibic Motoru: Jeden z najdalszych wyjazdów wypadł Nam do Gdańska na Lechię. Jako ze zbiórka była po 5:00, to nie zabrakło osób które niestety zaspały. Mimo tego wybrało się Nas 310 osób (w tym 19 fanów Chełmianki). Droga od samego Lublina pociągiem rejsowym ze sporym wahadłem psów aż do Warszawy i okolic.

Później psy odpuszczają i pojawiają się dopiero przed Bydgoszczą. W Gdańsku czeka już na Nas cała artyleria psów, gdzie podstawiają Nam autokary, którymi dojeżdżamy pod stadion prawie 2 godziny przed meczem. Na stadion wchodzimy dość sprawnie. Na sektorze meldujemy się w 301 osób, ponieważ pod stadionem zostaje 9 zakazowiczów.

Wywieszamy flagi: „Nieproszeni Goście” , „Motorowcy” , „Ave Motor” , „Niech Nas Nienawidzą” oraz flagę Chełmianki. Prowadzimy chwilami dobry doping. Nie zabrakło również wzajemnych pozdrowień, z których Lechia na pewno nie była zadowolona.

Na meczu spokój poza pogodą, która dała popis. Przez cały Nasz pobyt w Gdańsku lał deszcz. Psy trzymają Nas na stadionie 3 godziny po meczu. Dopiero o 00:00 opuszczamy Gdańsk. Podróż dość mecząca z dwoma przesiadkami i postojami w Warszawie i Dęblinie. Spokój.

Wyjazd ponad 28 godzin, do Lublina dojeżdżamy przed 10, ale jak zawsze warto jechać całą Polskę za ukochaną Drużyną!
BO WYJAZDY… BO WYJAZDY… BO WYJAZDY SĄ OD TEGO… ABY BAWIĆ SIĘ… ABY BAWIĆ SIĘ… ABY BAWIĆ SIĘ NA CAŁEGO!!!

Fotogaleria z meczu: Lechia Gdańsk – Motor Lublin 12.04.2008.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*