Motor Lublin – Arka Gdynia 24.05.2008

motor-arka3Relacjonuje Kibic Motoru: Przed meczem zbieramy się pod stadionem z myślą spotkania Arki pod stadionem… Ekipa pociągowa zostaje przejęta przez psy i doprowadzona na stadion. Pod stadion zaś podjeżdża 10 aut Arki, którzy po Naszym nawoływaniu do atrakcji sportowych ewakuują się nie podejmując rękawicy.

Na meczu Arki ok. 400 os. (określą się sami – ekipa pociągowa, 15 aut oraz autokar i dwa busy). Dość dużo bluzgów i napinki, które zapoczątkowała Arka w  Naszą stronę oraz Śląska, a potem również My nie szczędzimy epitetów w ich kierunku. Wywiesili 4 flagi, które ściągnęli w 60 minucie meczu (ciekawe dlaczego?). Dopingują z przerwami.

Nas w młynie ok. 600, dopingujemy z chwilowymi przerwami. Wspomaga Nas Śląsk, Chełmianka oraz Górnik Łączna za co serdecznie dziękujemy.
Po meczu prowokacja ze strony milicji, która najpierw nie chce Nas wypuścić ze stadionu, a później urządzają sobie strzelanie z gumek,  po czym zostają obrzuceni kamieniami. W wyniku tego zawiniętych zostało około 20 małolatów.

Fotogaleria z meczu: Motor Lublin – Arka Gdynia 24.05.2008

.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*