Stal Stalowa Wola – Motor Lublin 06.08.2008

3193_001285Relacjonuje Kibic Motoru: Mimo środy i przypału po awanturze na Widzewie wybieramy się w dobrej liczbie 382 (w tym 5 fanów Śląska Wrocław oraz 35 fanów Górnika Łęczna) łącznie 57 samochodów i 2 autokary. W Lublinie, ekipa autokarowa miała sesję zdjęciową i filmową z dowodem przy twarzy zafundowaną przez lubelską kryminalną od A do Z – chyba z wiadomych względów.

Droga do Stalowej bez większych atrakcji z asyście kosmicznej liczby psów. W połowie drogi do eskorty dołączył policyjny helikopter. Pod Stadion dojeżdżamy z minimalnym opóźnianiem, ze względu na psy, którym tego dnia nie za bardzo się spieszyło.

Wejście na stadion dość sprawne i bez większych problemów. Wywieszamy flagi: ”Nieproszeni Goście”,  „Motorowcy” , oraz dwie flagi Naszych FC : „FC Zaklików” oraz „ FC Lubartów & Niemce”. Prowadzimy chwilami dobry doping. Oczywiście nie zabrakło obustronnych bluzgów.
Ultrasi przygotowali na ten mecz sektorówkę Banda Motor co dało ciekawy efekt. Na stadionie oczywiście psy z boku i za sektorem gości. Pod koniec meczu ze strony Stalówki leci w Nas parę butelek szklanych. To chyba standardowy numer, bo poprzednio jak u nich byliśmy tez rzucali. Na szczęście nikogo nie trafiają. W tym czasie próbujemy rozwalić bramę na łuku sektora, lecz Stalówka nie kwapi się do awanti. Po chwili zostajemy zagazowani przez ochronę i wjeżdżają psy na Nasz sektor. Zaczyna się pałowanie i wypchniecie wszystkich z sektora.

Po meczu zostajemy przetrzymani przez psy z 30 minut i jedziemy okrężna drogą do Lublina konwojowani przez psy do województwa z prędkością 30/40 km/h. Na powrocie dwa auta odbiły i miały atrakcje, Stalówka obrzucała Nasze samochody kamieniami. Chłopaki zatrzymują się, Stalówka dostaje klapsy (taka sama liczba Stalówki jak osób w dwóch pojazdach). W wyniku tego zyskujemy bluzę i szalik.

Dziękujemy za wsparcie zgodzie i układowiczowi.

Zaczyna się czkawka po Widzewie… dziś zaczęły się przypały z psami. Wjazdy na chatę o 6 rano przez AT, a na tym pewnie nie koniec…

Fotogaleria z meczu: Stal Stalowa Wola – Motor Lublin 06.08.2008.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*