Legia II Warszawa – Motor Lublin 27.08.2008

09ns6_motorRelacjonuje Kibic Motoru: Nas dziś w Warszawie na II Legii 154 osoby (w tym 9 os. Chełmianki, 3 os. Śląska oraz 2 os. Z Górnika Łęczna). Droga z Lublina pociągiem kursowym w obstawie białych kasków, którzy jadą z Nami aż do samej Warszawy. Duże problemy robi ochrona oraz psy którzy pruje się na każdym kroku.

W wyniku czego pozwolili wejść na stadion tylko 68 osobom, reszta nie weszła tylko dlatego że na jednej z list imiennych nie było pieczątki klubu… Niektórzy zostają zatrzymani przez psy. Oczywiście każdy po 5 razy filmowany, fotki z dowodem przy twarzy, ponad to wszyscy musieli dmuchać w alkomat.  Na stadionie wywieszamy flagę „Motorowcy”. Atmosfera piknikowa,  wrzucamy na nasz zarząd i prezesa klubu, który w ostatnim czasie robi wszystko żeby Nas zniszczyć. Wrzucamy na PZPN oraz na ITI:  „ITI” spierdalaj” na co Legia odpowiada tym samym i nagradza Nas brawami.

Mecz wygrany, dzięki czemu zapewniamy sobie awans do kolejnej rundy PP. Powrót spokojny w obstawie białych kasków do samego Lublina.

Fotogaleria z meczu: Legia II Warszawa – Motor Lublin 27.08.2008.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*