Motor Lublin – Limanovia Limanowa 03.05.2014

motor_limanovia_03_05_2014 (7)Relacjonuje Kibic Motoru: Mecz z Limanovią z kibicowskiego punktu widzenia nie zapowiadał się najciekawiej. Goście zdecydowanie nie należą do kibicowskich potentatów, daremnym byłoby zatem spodziewać się ich przyjazdu. Kolorytu temu spotkaniu nadał jednak termin jego rozegrania – mianowicie 3 maja.

W związku z tym grupa Ultramakers`06 postanowiła przygotować drugą w swojej historii patriotyczną oprawę (poprzednia miała miejsce prawie 7 lat temu). Zaprezentowana została sektorówka z napisem „POLSKA” oraz transparent z hasłem ‚Cały czas nękana, nigdy niepokonana”. Tego dnia również doping prezentował się – jak na małą liczbę osób w młynie – całkiem przyzwoicie. Do naszego poziomu tym razem dopasowali się piłkarze, którzy pokonali wyżej notowanych rywali 4-1.

Jako ciekawostkę dodam, że od 2010 roku, czyli meczu z Górnikiem Zabrze (!) nasi piłkarze wygrali (!!) wszystkie (!!!) mecze, na których prezentowaliśmy oprawę(Limanovia, Olimpia Elbląg, Radomiak Radom, Resovia, Stalówka, Puszcza Niepołomice). Jeżeli boli Was zatem słaba sytuacja piłkarska Motoru, sugerujemy aktywniejsze wsparcie finansowe dla Ultrasów – statystyka pokazuje, że więcej opraw to więcej zwycięstw. AVE MOTOR!!!

Fotogaleria z meczu: Motor Lublin – Limanovia Limanowa 03.05.2014

.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*