Koniec z meczami domowymi o godzinie 19:00!

Znane są już dokładne terminy rozpoczęcia domowych meczów Motoru Lublin w rundzie wiosennej III ligi. Wszystkie z nich zostaną rozegrane na Arenie Lublin, ale najistotniejszą informacją jest to, że spotkania odbywać się będą o wcześniejszych porach niż było to dotychczas, czyli o godzinie 19:00. Piszcie w swoich komentarzach oraz na naszym forum, czy podoba wam się formuła rozgrywania meczów o wcześniejszej porze. Czy waszym zdaniem będzie to miało wpływ na naszą frekwencję?

19. kolejka: Motor Lublin – Cosmos Nowotaniec (sobota, 11 marca, godz. 17:00)

22. kolejka: Motor Lublin – Garbarnia Kraków (sobota, 1 kwietnia, godz. 17:00)

24. kolejka: Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska (sobota, 15 kwietnia, godz. 16:00)

26. kolejka: Motor Lublin – MKS Trzebinia/Siersza (sobota, 29 kwietnia, godz. 17:00)

28. kolejka: Motor Lublin – Avia Świdnik (sobota, 6 maja, godz. 16:30)

30. kolejka: Motor Lublin – Karpaty Krosno (sobota, 20 maja, godz. 16:30)

32. kolejka: Motor Lublin – Unia Tarnów (sobota, 3 czerwca, godz. 16:30)

Na klubowej stronie Motoru czytamy:

Daty i godziny rozpoczęcia poszczególnych meczów mogą w przyszłości ulec zmianie. O wszystkich korektach w harmonogramie domowych gier Motoru klub będzie informował na bieżąco na swojej stronie internetowej.

15 Komentarze

 1. Dobry ruch ze strony włodarzy, dzięki temu na naszych meczach możemy spodziewać się więcej młodszych kibiców a przecież to oni są przyszłością naszego klubu. Czy ktoś zna powód dlaczego zrezygnowano z godziny 19:00?

 2. Dla Mnie w soboty to OK ale jak chodzi o mecze na tygodniu to odpada całkowicie lepiej było by o 19 pamiętajmy że ludzie pracują lub chodzą do szkoły.

 3. Jak najbardziej dobry ruch, chociaż klub edytował newsa na oficjalnej stronie, dodając że godziny mogą ulec zmianie. Chyba niektórzy już zapomnieli,5 tysięcy kibiców wybrało żużel zamiast naszego meczu ze Śląskiem?

 4. W maju i czerwcu godz. 16/17 to zdecydowanie za wcześnie. Temperatura może przekraczać po południu 25 stopni, a wtedy nie jest komfortowe przebywanie na trybunach, ani tym bardziej bieganie za piłką w słońcu.

  Jesień/zima po południu jest ok.

  7
  1
 5. Uważam że w letnie dni godz 19 była lepsza gdyż atmosfera przy jupiterach jest bez porównania lepsza, ale tak naprawdę to większego znaczenia nie ma. OBY WYGRYWALI bez względu na porę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*