Karol Herda kończy pracę w Motorze

W zbliżającej się rundzie wiosennej w sztabie szkoleniowym Motoru zabraknie Karola Herdy, który pełnił funkcję trenera bramkarzy żółto-biało-niebieskich.

Karol Herda do Motoru trafił w lipcu 2013 roku, kiedy to dołączył do sztabu szkoleniowego ówczesnego trenera żółto-biało-niebieskich, Przemysława Delmanowicza. Po sześciu kolejkach ligowych nowym szkoleniowcem Motoru został Robert Kasperczyk, który postanowił zrezygnować z usług Herdy. Pod koniec sezonu 2013/2014 Kasperczyk zastąpiony został przez Mariusza Sawę, który to ponownie włączył Herdę do sztabu trenerskiego Motoru Lublin. Od sezonu ligowego 2014/2015 Karol Herda nieprzerwanie pracował z bramkarzami Motoru, współpracując z kolejnymi szkoleniowcami: Dominikiem Nowakiem, Tomaszem Złomańczukiem, Jackiem Magnuszewskim oraz w ostatnich tygodniach z Marcinem Sasalem.

Dziękujemy serdecznie Karolowi za lata pracy w naszym klubie oraz włożony wysiłek w szkolenie bramkarzy Motoru, równocześnie życząc wielu sukcesów w dalszej pracy trenerskiej.

Źródło MotorLublin.eu

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*