To już dzisiaj! Motor – Hutnik

To już dzisiaj, ale na kilka godzin przed meczem w godzinach 11-14 obywać się będzie piknik dla najmłodszych kibiców organizowany przez kibiców, klub i mosir. Dopiero potem o godz. 14:45 rozpocznie się główne wydarzenie, czyli pojedynek z Hutnikiem Kraków. Przychodzimy wszyscy na żółto z szalami! Drużyna potrzebuje naszego wsparcia w walce o kolejne 3 punkty, dlatego musimy stworzyć jak najlepszą atmosferę. Osoby, które będą po raz pierwszy na meczu przysługują im bilety za złotówkę. Warto więc namawiać nowych, potencjalnych kibiców. Wspólnie budujmy SIŁĘ LUBLINA!
 
Dzisiaj wybiera się do Lublina spora grupa przyjezdnych, tym bardziej apelujemy o jak największe zaangażowanie w doping. Dopingujemy do końca, niezależnie od wyniku na boisku. To też oznacza, że zostajemy na sektorze po gwizdku końcowym aby podziękować piłkarzom za walkę. Kibice, którzy śpiewają pełne 90 minut zachęcamy was do zajmowania miejsc na młynie w centralnej części sektora, bo to wy prowadzicie ten doping! Podczas meczu dalej będziemy zapisywać na wyjazd do Tarnobrzega. Dzisiaj ostatni dzień zapisów na autokar dla młodzieży do 18 roku życia.
 
Jeśli nie słuchaliście jeszcze podcastu Głos Motorowców to zostawiamy wam linka. Jest to obszerna analiza wokół dzisiejszego meczu. 

Do zobaczenia na trybunach!
Wierzymy, że będziesz na szczycie,
MOTORZE kochany klubie nasz!
AVE MOTOR !!!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*