Radosław Kursa, Michał Paluch i Marcin Michota z nowymi umowami

Radosław Kursa, Michał Paluch i Marcin Michota związali się dzisiaj z Motorem Lublin nowymi umowami.

Pierwszym z zawodników, którzy przedłużyli dzisiaj swoje kontrakty z Motorem Lublin jest urodzony 12 stycznia 1989 roku w Puławach Radosław Kursa. 29-letni defensor w ubiegłym sezonie wystąpił w 16 spotkaniach ligowych (11 meczów w pełnym wymiarze czasowym), w których dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.

W przyszłym sezonie w brawach Motoru występował będzie także Michał Paluch. Urodzony 14 lutego 1994 roku w Lublinie zawodnik jest wychowankiem naszego klubu. W swojej dotychczasowej karierze piłkarskiej 24-letni napastnik występował m.in. w Górniku Łęczna, Wiśle Puławy, czy też Siarce Tarnobrzeg, z której na początku 2015 roku trafił ponownie do Motoru Lublin. Przez ostatni rok przebywał na wypożyczeniu w IV-ligowym Hetmanie Zamość, gdzie w trakcie całego sezonu 2017/2018 udało mu się zdobyć 23 bramki. Gdyby nie wycofanie się Włodawianki Włodawa z IV-ligowych rozgrywek Paluch miałby na swoim koncie nie 23, a 30 trafień (w anulowanym meczu Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość, który zakończył się wynikiem 2:10 strzelił 7 goli).

Urodzony 8 lipca 1997 roku w Lublinie Marcin Michota jest wychowankiem Cisów Nałęczów. Występujący na pozycji prawego obrońcy 20-letni zawodnik do Motoru trafił w 2009 roku i od tego czasu nieprzerwanie jest związany z naszym klubem. W ubiegłym sezonie zagrał w 27 spotkaniach żółto-biało-niebieskich w rozgrywkach III ligi (14 meczów w pełnym wymiarze czasowym).

 

Źródło: motorlublin.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*