Motor II Lublin w IV lidze.

W minionym sezonie rezerwy Motoru pod wodzą Wojciecha Stefańskiego wywalczyły awans do IV ligi. Był to olbrzymi sukces, choćby z uwagi na to, że drużyna opiera się na samej młodzieży a wynik jaki został osiągnięty to 28 zwycięstw i tylko dwie porażki. My jako kibice cieszymy się, że młodzież będzie miała możliwość ogrywać się na jeszcze wyższym poziomie, bo dzięki temu zwiększy się szansa dla poszczególnych zawodników na otrzymanie szansy gry w pierwszym zespole. W poprzednim sezonie taką szansę otrzymali m.in. Jakub Sobstyl, Arkadiusz Bednarczyk i Przemysław Zbiciak.

Teraz czas na IV ligę. Na tą chwilę nie wiemy jeszcze gdzie będą rozgrywane mecze domowe. W poprzednim sezonie rezerwy grały na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich. Natomiast znamy już częściowy terminarz tych rozgrywek. Liga została podzielona na dwie grupy, Motor wystąpi w I.

Pierwszy swój mecz Motor rozegra na wyjeździe z drużyną POM Piotrowice (7-8 sierpnia).

A już w 3 kolejce (14-15 sierpnia) dojdzie do ciekawego wydarzenia, jakim będą Derby Lublina, bowiem w tej samej lidze znajduje się drużyna Lublinianki. Gospodarzem tego meczu będzie Lublinianka. Co ciekawe klub z Wieniawy obchodzi w tym roku swoje 100-lecie.

W 8 kolejce (18-19 września) nasze rezerwy udadzą się do Rejowca Fabrycznego, czyli miasteczka, w którym działa jeden z najdalej oddalonych od Lublina i najbardziej cenionych przez nas Fan-Clubów Motoru.

W dalszym ciągu ważą się losy Lewartu Lubartów, który na tą chwilę pozostaje bez licencji na grę w IV lidze. I pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu to pierwszy skład Motoru rywalizował z tą drużyną o ligowe punkty.

Terminarz i tabelę IV ligi znajdziecie tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*