Motor Lublin – Hetman Zamość 25.10.2003

motor_lublin_hetman_25_10_2003 (5)Relacjonuje Kibic Motoru: Derby Lubelszczyzny minęły spokojnie. Kibice Hetmana zostali cofnięci na rogatkach Lublina przez psy (autokar około 40 osób). Powodem tego był remont na stadionie Motoru, a co za tym idzie słabo zabezpieczony stadion. Taką decyzję podjęły psy, które stwierdziły, że nie byliby w stanie zabezpieczyć meczu.

Mimo tego, że kibice Hetmana nie pojawili się na stadionie, w Naszym młynie pojawiło się około 350 kibiców Motoru (w tym kilkunastu kibiców Chełmianki). Na płocie zawisły flagi takie jak: „Motor Lublin z czachą”, „Motor Lublin”, „Blind Fury”, „brytyjka Śląska” oraz do góry kołami flaga Unii Hrubieszów „Bad Boys”.

Przez cały mecz prowadzimy dobry doping. Na meczu świetną oprawę przygotowała grupa Ultras „Fzb `03”, która zaprezentowała między innymi: konfetti, serpentyny, balony w barwach, 150 flag na kijach w barwach żółtych, białych i niebieskich (50 sztuk każdego koloru). Ponad to flaga sektorowa w kształcie koszulki Motoru, pasy materiały w barwach (po 2 sztuki każdego koloru), napis ze styropianu „Rycerze Koziego Grodu”

Oprócz tego pojawił się transparent „ULTRAS FZB ’03” do całości odpalono 10 ogni bengalskich, 30 świec dymnych w barwach (po 10 sztuka każdego koloru), oraz 30 rac. Cały ten pokaz dał bardzo fajny efekt. Po meczu nic ciekawego się nie działo, opuszczamy stadion w dobrych humorach, bo Nasz Motorek wygrał mecz.

Fotogaleria z meczu: Motor Lublin – Hetman Zamość 25.10.2003

.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*