Stal Stalowa Wola – Motor Lublin 03.04.2004

953_000155Relacjonuje Kibic Motoru: Na wyjazd do Stalowej Woli wybrało się 250–300 fanatyków Motoru w tym 15 kibiców Chełmianki. Droga odbyła się pociągiem bez większych wrażeń w obecności sporej ilości psów. W Stalowej na stadionie jesteśmy godzinę przed meczem. Wywieszamy flagi: „Nieproszeni Goście”, „Chełmianka”.

Z gwizdkiem rozpoczynającym mecz prowadzimy bardzo dobry doping, aż do samego końca. Nie obyło się również bez niezłych wrzutów na Stalówkę. W czasie meczu rozmawiamy z 2 kolesiami ze Stalówki z propozycją walki na murawie. Stalówka nie kwapi się do jakiegokolwiek spięcia, choć była bardzo duża możliwość.

Ich w młynie około 350–400 prowadzą raczej cienki doping bo zostają zagłuszani przez Nas. W drugiej połowie odpalają race, i prezentują małą sektorówkę z napisem „Stal”.

Bardzo ciekawym wydarzeniem był fakt, że ekipa od Nas dzień wcześniej zabawiła się na stadionie Stalówki, malując im stadion w napisach „Motor” itp.. Pewnie byli bardzo zadowoleni z takiej miłej niespodzianki. Więcej na meczu jak i po meczu nic ciekawego się nie działo, wracamy do Lublina opijać zwycięstwo Naszej drużyny.

Fotogaleria z meczu: Stal Stalowa Wola – Motor Lublin 03.04.2014.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*