Izolator Boguchwała – Motor Lublin 24.08.2014

izolator_motor_lublin (6)Relacjonuje Kibic Motoru: Drugi nasz wyjazd w tym sezonie wypadł nam do Boguchwały, miejscowości położonej niedaleko Rzeszowa. Tak jak do Chełma, tak i tym razem zdecydowaliśmy się na własny transport i ostatecznie wyruszyliśmy z Lublina w 45 aut plus jeden 9-osobowy bus z Wrocławia, który dzień wcześniej zawitał do nas do Lublina prosto z wyjazdu ich zagranicznej zgody- SFC Opavy.

Do Boguchwały dotarliśmy lekko spóźnieni, bowiem była już 30 minuta meczu i ku naszemu niedowierzaniu zawodnicy Motoru prowadzili już 1:0. Kolejną niespodzianką okazało się darmowe wejście na stadion.

Tego dnia organizator meczu postanowił wpuścić wszystkich widzów za darmo, łącznie z kibicami gości. Dodatkowo udostępniono nam całą trybunę, okrytą dachem, co sprzyjało w prowadzeniu bardzo dobrego dopingu przez większość część spotkania. Na płocie zawiesiliśmy jedno płótno „AVE MOTOR”. W przerwie meczu, część osób postanowiła pozwiedzać okoliczne sklepy. Niewątpliwie dużym zaskoczeniem tego dnia była postawa naszych piłkarzy, którzy wreszcie walczyli o każdy skrawek boiska. W drugiej połowie zaprocentowało to kolejnymi bramkami i po niemal rocznej przerwie, wreszcie mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa na obcym terenie! Po końcowym gwizdku wraz z piłkarzami przystąpiliśmy do wspólnej zabawy, podczas której wyraźnie uwidocznił się u obu stron głód za zwycięstwami.

Reasumując w obie strony droga spokojna, niekiedy w towarzystwie wąsów. W sumie tego dnia było nas ok. 250 osób w tym 10 fanatyków Śląska, kilku Chełmianki i Górnika Łęczna. Przed nami derby z sąsiadką! AVE MOTOR!!!

Fotogaleria z meczu: Izolator Boguchwała – Motor Lublin 24.08.2014

.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*